Kustmarathon deelt eerste wildcard uit
Atleet Ricardo Floris uit Maastricht heeft van de organisatie van de Kustmarathon in Zoutelande een wildcard voor de komende editie gekregen. Floris (33) had zich aangemeld bij de organisatie en mag op zaterdag 7 oktober van start gaan.

Dit jaar liep de Limburger een persoonlijk record in de Rotterdam Marathon: 2:28.54'. Floris is de eerste atleet die een wildcard heeft gekregen. Het wordt voor Floris zijn eerste deelname in de Kustmarathon.
De inschrijving is nog open tot 20 augustus. Tot nu toe hebben 1393 atleten zich ingeschreven. Er is ruimte voor tweeduizend deelnemers.
De Kustmarathon wordt voor de twintigste keer gelopen. Vorig jaar wonnen Danny Huibregtse uit Westkapelle en Jana Kappenberg uit Duitsland.